Stonecold RAD-A5723/40
Heatsink: extruded; grilled; L:40mm; W:78mm; H:35mm; aluminium
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RAD-A5723/40